Американець випадково зустрів брата завдяки прогнозу погоди - чоловіки 50 років не здогадувалися про існування один одного

Американець Ренді Вейтс, що зростав без батька, випадково знайшов свого рідного брата. Про існування родича він навіть не здогадувався, поки одного дня не побачив його на екрані телевізору. Про це повідомляє Up Worthy, передають Патріоти України.

Під час перегляду прогнозу погоди Ренді помітив, що прізвище чоловіка в кадрі таке саме, як і в нього. Один з кореспондентів телеканалу проводив опитування на вулицях Сакраменто і місцевий житель Едді Вейтс став один з учасників програми.

Хоча текст з іменем зник з екрану через 10 секунд, Вейтс замислився, наскільки це може бути дивним збігом. Він пояснив свою цікавість тим, що раніше не зустрічав людей зі своїм прізвищем.

Американець звернувся до своєї дочки Камілли з проханням допомогти. Коли дівчина подивилася на чоловіка з телевізору, то не повірила своїм очам. Він був дуже схожий на її батька. Камілла Вейтс знайшла загадкового двійника в інтернеті, після чого зв’язалася з ним. І як виявилося, це все ж був брат її батька.

"Це було смішно, ніби ми дружили 20 років", – розповів Ренді Вейтс про свою першу розмову з родичем. Понад 50 років вони не знали про існування один одного.

Едді зрозумів, що це його брат, щойно побачив фотографію. "Як тільки я побачив його фотографію, я побачив свого тата. Я побачив нашого тата", – сказав Едді. "Все це сюрреалістично. Мати не тільки брата, але й сім’ю, про існування якої я навіть не здогадувався, – це не передати словами", – додав він.

Весь цей час вони жили на відстані 50 км. Коли чоловіки нарешті зустрілися, то не могли стримати своїх емоцій. Невдовзі родини братів також зустрілися. "Це божевілля", – сказав 13-річний син Ренді на ім’я Далтон, коли дізнався про нову сім'ю.

Едді сказав, що відтепер хоче надолужити усі втрачені моменти та прагне проводити якомога більше часу з братом. "Я ніколи не зустрічав свого батька, ніколи не бачив його фотографії за все своє життя", – сказав Ренді. Він також додав, що тепер брат ділиться з ним історією їхньої родини, розповідає про батька та дідуся.

Джерело: Обозреватель

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...