Автобус з українцями в салоні у Польщі врізався у вантажівку

На місці ДТП

У Польщі знову сталася ДТП з українцями — вранці 14 жовтня постраждали п'ять громадян України — мікроавтобус, в якому вони їхали, врізався в кузов вантажівки, зазначають Патріоти України.

За даними місцевого видання, всього в автобусі знаходилися вісім українців, госпіталізувати довелося п'ятьох, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався близько 06:15 за місцевим часом на автостраді А4 в районі міста Немодлін (південний захід Польщі) і повністю заблокував проїзд по одній з двох смуг.

Вантажівка теж отримала ушкодження

Чорнобильська зона як шанс відродження червонокнижних тварин: Науковці показали рідкісного птаха, котрий "розправив крила" в зоні відчуження (фотофакти)

субота, 16 жовтень 2021, 6:50

У Чорнобильському заповіднику показали птицю, яку побачити зараз, є великою удачею. Це - тетерук, повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook-сторінці заповідника. Птицю не так часто зустрінеш на Поліссі, але поступово вона обживає заповідну...

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...