У разі виявлення симптомів коронавірусу в дитини під час навчання у школі її обов’язково потрібно відвести в інше приміщення й викликати не тільки медиків, а й рідних. Такий алгоритм дій учителів і батьків визначили в Міністерстві охорони здоров'я. Детальніше про нього розповів на брифінгу глава відомства Максим Степанов, передають Патріоти України.
"Якщо під час занять у дитини виявлено симптоми COVID-19, то для цього є чіткий алгоритм дій. На цю дитину треба надягти маску, відвести її в окреме приміщення, повідомити батьків, за потреби викликати швидку або мобільну бригаду, щоб провести тестування", – сказав він.
За словами міністра, батьки також мають повідомити про симптоми в дитини її сімейного лікаря, який викличне медиків, якщо цього ще не встигли зробити в школі. "Ця дитина потім відправляється або до лікарні, або на самоізоляцію", – зазначив Степанов.
Він додав, що рішення про самоізоляцію інших школярів і вчителів, котрі контактували з хворим, ухвалюватиме лікар-епідеміолог після підтвердження випадку зараження.
"Якщо підтверджено інфікування будь-якої дитини COVID-19, то самоізоляції та ПЛР-тестуванню підлягають особи, котрі мали встановлений контакт та не використовували засоби індивідуального захисту. Це визначає лікар-епідеміолог під час епідеміологічного розслідування", – пояснив глава МОЗ.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...