"Бавовна близько": Жителям Бєлгородської області дзвонять і просять евакуюватися

В Бєлгородській області жителям телефонують нібито співробітники МНС та повідомляють про евакуацію населення прикордонних сіл, передають Патріоти України.

В Бєлгороді поговорюють про евакуацію

Водночас у пресслужбі російського МНС у регіоні спростувала подібні плани. Кажуть, що ця інформація не відповідає дійсності.

Невідомі представляються співробітниками МНС та просять жителів Білгородської області евакуйовуватись з прикордонних сіл, – йдеться у повідомленні.

Загалом така паніка цілком виправдана, у Бєлгороді дійсно неспокійно. Водночас у Міноборони України неодноразово казали, що не будуть запитувати дозволу, як їм захищатись.


Ніхто не зізнається: У Місяць врізалася потужна ракета, утворивши два великі кратери

середа, 29 червень 2022, 9:20

Невідома ракета, яку NASA відстежував на орбіті Землі з 2015 року, врізалася у Місяць. На супутнику планети після цього утворився новий подвійний кратер, який зафіксував орбітер NASA Lunar Reconnaissance, передають Патріоти України. У космічному агентс...

Деякі українці можуть отримати по 2200 грн від Червоного Хреста: Як це зробити

середа, 29 червень 2022, 7:45

"ПриватБанк»"розпочинає виплати від міжнародних організацій українцям, які постраждали внаслідок військового вторгнення Росії, передають Патріоти України. Заявку на виплату грошової допомоги можна подати онлайн через платформу «Допомога» та представниц...