У п'ятницю та суботу, 24-25 січня, Землю накриє магнітна буря. Її сила сягне "червоного" рівня та за К-індексом наблизиться до 6 балів (з 9 максимальних), передають Патріоти України
Збурення магнітосфери може спричинити не лише погіршення здоровʼя, а й збій у роботі засобів зв’язку. Як запобігти негативному впливу на самопочуття, читайте в матеріалі OBOZ.UA.
Що відомо про магнітну бурю 24-25 січня
За даними порталу Мeteoagent, у п'ятницю через новий спалах на Солнці нашу планету накриє магнітна буря, сила якої за К-індексом складатиме 4 бали.
У суботу шторм посилиться та сягне "червоного" рівня – його сила перевищить 5 балів. У неділю гемагнітний фон, за прогнозом астрономів, прийде до нормиПричиною бурі став рідкісний викид чорної плазми, зафіксований в центрі зірки, розповіли в Лабораторії сонячної астрономії.Як захистися від негативного впливу магнітних бур
Магнітні бурі можуть бути причиною погіршення стану здоров'я, особливо в метеочутливих людей. Також вони можуть призводити до перебоїв у роботі систем зв’язку та виникнення північних сяйв.
Під час геомагнітного шторму деякі люди можуть відчути запаморочення, нудоту, втому та сонливість, страждати від підвищення тиску, болю в серці, спині та суглобах.
Щоб уникнути негативних наслідків, важливо старатися дотримуватися основних правил здорового способу життя під час бурі та за кілька днів до неї.
Бажано збалансувати раціон: прибрати з меню важку, жирну, смажену, гостру їжу, продукти з борошна, а також каву, натомість їсти більше овочів, фруктів, риби, пити більше води та трав'яних чаїв.
Крім того, слід відмовитися від шкідливих звичок, таких як паління, вживання енергетичних напоїв та алкоголю. Покращити сампопочуття допоможуть прогулянки на свіжому повітрі та обмеження фізичних навантажень.
Колишній народний депутат від "Радикальної партії", а нині — військовослужбовець Сил оборони, Олег Ляшко розлучається з дружиною Росітою. Справа подружжя поки що розглядатиметься у Печерському районному суді міста Києва, передають Патріоти України. Вид...
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...