Бережіть себе: Вчені назвали "небезпечний" вік для чоловіків та жінок

"Небезпечний" вік у жінок починається раніше, ніж у чоловіків.

Група вчених з Фінляндії та США провела спільний експеримент і з'ясувала, досягнення якого віку несе найбільшу небезпеку для кожного з полів. Для цього експерти проаналізували численні історії хвороб і порівняли їх зі статистикою смертності від найбільш серйозних захворювань, до яких відносяться й серцево-судинні, повідомляють Патріоти України із посиланням на MedikForum.

В результаті вчені дійшли висновку, що для чоловічого здоров'я найбільш небезпечне досягнення 40-річного віку. Тим, хто відзначив 40-річний ювілей, медики радять відмовитися від шкідливих звичок, переглянути раціон харчування і зайнятися фізичними вправами. Що стосується жінок, то «небезпечний» вік у них настає набагато раніше — після 30 років. Саме в цей час у жіночому організмі починають відбуватися перші зміни. Лікарі рекомендують жінкам уникати стресових ситуацій та уважніше прислухатися до змін, що відбуваються в їхньому організмі.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...