У Донецькій, Луганській, Закарпатській, Рівненській, Одеській, Дніпропетровській областях є проблеми з киснем для хворих на COVID-19.Також висока питома вага ліжок з киснем в Хмельницькій області – 70%, по відомила в інтерв'ю "Телеграф" повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передають Патріоти України.
Чиновниця зазначила, щоб активізувати роботу областей по кисню уряд виділив дві цільові субвенції для лікарень – в розмірі 1,5 млрд грн.
"На жаль, так трапилося, що на місцях багато хто чекав, що пронесе. Оцінивши ситуацію, уряд доручив обласним адміністраціям забезпечити 80% ліжко-місць доступом до кисню", – розповіла вона.
Микичак додала, що в Україні на початку пандепідеміі було 3 заводи, які постачали медичний кисень, зараз видано додаткові ліцензії і таких заводів уже 18.
"Міністерство охорони здоров'я не шукає винних. Ми вирішуємо проблеми – наприклад, постійно працюємо з заводами-постачальниками кисню ... Триває робота по організації виробництва в Україні кисневих концентраторів", – резюмувала вона.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...