В Україні виробництво сирів, виготовлених із молока, скоротилося на 15%, водночас на 3% зросла кількість сирних продуктів. Їх виготовляють із білка й кокосової олії, в результаті виникають трансгенні жири. Вони провокують появу серцево-судинних захворювань, виникнення холециститу, швидке ожиріння, атеросклероз, передають Патріоти України.
Як говориться в публікації "Главком", справжній натуральний сир без добавок виготовлений із молока, включно із сичужним компонентом або його аналогами. Містить закваску з кислого молока і дрібки солі. Однак через скорочення виробництва молока, високу вартість виробництва справжніх сирів виробники переходять на сирний продукт із рослинних жирів.
"Зазвичай для його виготовлення беруть кокосову олію. Іноді користуються пальмовою олією. Такий вид масел перетворюється на трансізомерний або трансгенний жир. Ці жири легко провокують появу серцево-судинних захворювань, виникнення холециститу, швидке ожиріння, атеросклероз або, в деяких випадках, тромбоз судин", – йдеться в публікації.
До речі, у 2020 році рекордно зросло виробництво рослинного молока. Порівняно з 2019 роком обсяги збільшилися на 1 259%. Обсяги виробництва звичайного молока за перші п'ять місяців 2021 скоротилися на 5,2%.
Нагадаємо, також рослинні жири додають у масло, що порушує технологію його виробництва. Для економії коштів деякі виробники продають за ціною справжніх молочних продуктів ті, які виготовлені взагалі без молока.
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...