Почастішали випадки, коли шахраї намагаються отримати доступ до конфіденційної інформації українських користувачів месенджера Signal, популярного серед військових та волонтерів. Вони надсилають їм повідомлення нібито від адміністрації застосунку, передають Патріоти України.
Як повідомили у Світовому конгресі українців, кіберзлочинці надсилають повідомлення нібито з акаунту сервісу підтримки Signal під назвою "Support Signal". Шахраї заявляють користувачу нібито про "некоректну активність, внаслідок якої була скоєна несанкціонована атака на месенджери, внаслідок якої зловмисник отримав доступ до його вмісту".
Аби попередити "витік даних" користувачу потрібно пройти "процедуру верифікації користувача". Та офіційні представники месенджера попередили, що такі повідомлення не є правдивими.
"Це не від Signal. Це невідомий номер, який надсилає вам шахрайство. Ви можете використовувати функцію Signal, щоб заблокувати такі ненавмисні повідомлення, які зʼявляються, коли ви відкриваєте чат", – йдеться в офіційному повідомленні команди Signal.
Якщо ви отримали подібне повідомлення, задля запобігання розповсюдження фейкових повідомлень оберіть функцію "Блокувати" та "Повідомити про спам і заблокувати". Також, коли вам надходить повідомлення від служби підтримки Signal, звертайте увагу на логотип адресата – він має на 100% відповідати офіційному зображенню компанії. Крім того, всі верифіковані акаунти (до яких належить і служба підтримки) мають поруч синю галочку.
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...
Конфлікт стався 11 липня. У соцмережах опублікували відео щодо виникнення конфліктної ситуації громадянами та військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України. "Встановлено, що працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки...