До кінця лютого 2024 року на Землі очікується кілька магнітних бур, які здатні нашкодити здоров’ю людини. Пік сонячної активності припаде на останню декаду лютого, передають Патріоти України.
Про це повідомляє порталMeteoagent. Фахівці ж завжди радять звертати увагу на цей фактор та подбати про покращення самопочуття, якщо ви залежні від цього природного періодичного явища.
Коли буде наступна магнітна буря?
Попередні сильні магнітні бурі в лютому 2024-го були 4, 5 та 16 числа. Надалі небезпечними днями цього місяця стануть 23 й 24 лютого, коли теж очікуються сильні магнітні бурі.
Магнітною бурею називають збурення магнітного поля Землі. Його викликає надходження в околиці нашої планети високошвидкісних потоків сонячного вітру, а також пов'язаної з ними ударної хвилі. В основному геомагнітні бурі відбуваються у високих, середніх і низьких широтах.
В середньому магнітна буря триває два-п’ять днів, її поділяють на фази:
– початкова (коли сонячний вітер налітає на Землю);
– головна (відбуваються зміни в магнітосфері);
– кінцева (відновлення магнітного поля Землі до звичного значення).
Під дією магнітних бур на Землі можуть змінюватися тиск і температура повітря, а внаслідок того, що корональна маса проникає в атмосферу і взаємодіє з молекулами повітря, можуть утворитися полярні сяйва.
Як пережити магнітні бурі?
У дні збурення магнітного поля Землі людям радять насамперед збільшити фізичну активність – тобто більше рухатися.
Паралельно цьому варто обмежити себе у вживанні шкідливої їжі, особливо надто смаженої, гострої, солоної чи солодкої. Натомість краще споживати більше фруктів, овочів, зелені та риби. Також треба пити більше простої води – не менше 1,5 л на добу.
Крім цього, регулярно провітрюйте приміщення й загалом більше перебувайте на свіжому повітрі. Ще намагайтеся не нервувати й не встрявати в конфлікти.
В дні магнітних бур важливий повноцінний сон (не менше семи годин) особливо не зашкодить звичка лягати спати й прокидатися в один і той же час.
Журналістка Яніна Соколова розповіла деталі конфлікту з ексміністром економіки, президентом Київської школи економіки (KSE) Тимофієм Миловановим. Він, за її словами, поширює неправдиву інформацію та не виконав обіцяного фінансування благодійного проєкт...
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....