"Безпідставно обмежив права громадянина": Працівника ТЦК відправили воювати після побиття чоловіка в Тернополі

У Тернополі працівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки притягнули до адміністративної відповідальності за перевищення службових повноважень під час проведення мобілізаційних заходів. Про це 16 січня у Facebook повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, передають Патріоти України.

За даними слідства, посадовець, перебуваючи у службовому автомобілі, безпідставно обмежив права і свободи громадянина. Зокрема, він застосував фізичну силу, утримуючи чоловіка, а також допускав нецензурні висловлювання й образи, що принижували честь і гідність потерпілого.

Неправомірні дії зафіксували на відео, а результати службового розслідування підтвердили факт порушень. Прокурори склали щодо військовослужбовця адміністративний протокол за перевищення повноважень (ч. 2 ст. 172-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Суд розглянув матеріали справи, визнав посадовця винним і призначив штраф у розмірі 34 тис. грн. Окрім того, військовослужбовця перевели для подальшого проходження служби до району виконання бойових завдань.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...