"Безробітним призначили допомогу на час карантину": Українка із Дніпра розповіла про життя в Греції

Греки відкриті і доброзичливі, тому з ними просто знайти спільну мову.

Вікторія із Дніпра чотри роки тому переїхала до Афін в Грецію. Українка вийшла заміж за грека. Про свою адаптацію в країні та особливості культури і кухні вона розповідає у своєму блозі в "Інстаграм", повідомляють Патріоти України.

"Емігрувала до Греції у віці 26 років відразу ж після нашого з чоловіком одруження, яке відбулося в Києві. Мені довелося залишити своїх рідних і близьких друзів, улюблену роботу і почати своє життя з чистого аркуша в новій і незвіданій для мене країні. Але не шкодую про прийняте рішення і вибір", - каже українка.

Греки відкриті і доброзичливі, тому з ними просто знайти спільну мову. Більшість знає англійську і це полегшує адаптацію. "Кажуть, що емігранти при переїзді в нову країну проживають кілька етапів: медовий місяць (туристичний); розчарування, коли проблеми наростають і людина починає порівнювати колишнє життя на батьківщині і зазвичай не на користь нової країни; етап пристосування, коли з'являються перші близькі знайомі серед місцевого населення, і повне прийняття або бікультуралізм. Думаю, що на даному етапі часу я перебуваю приблизно між двома останніми", - додає Вікторія.

Найбільше допоміг адаптуватися чоловік, який підтримував Вікторію у всьому. "Не заперечуватиму, що не раз хотілось все покинути і повернутись на батьківщину. Але не самій, а з чоловіком. Було дуже важко говорити грецькою. Перший час мені було страшно відкрити рота. Тому за потреби одразу переходила на англійську. Але в той же час навчилася вести щоденник, в якому записувала все, що мені тут подобалось. Замінила прогулянки в парку на прогулянки біля моря і перестала звинувачувати всіх навколо. Прийняла те, що це мій вибір, ніхто мене не змушував переїздити", - пояснює українка.

Середня зарплата в Греції 1200 євро. Некваліфікований працівник отримує 350 євро, але людина з кваліфікацією і знанням мови може розраховувати на 1500-2000 євро. При цьому з листопада минулого року з'явилося екстрена виплата для безробітних у розмірі 400 євро.

Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...