
У Дніпропетровській області зафіксовано три спалахи коронавірусу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник, передають Патріоти України.
За його словами, ці спалахи пов'язані з проведенням заходів релігійного характеру. "Це три організації напіврелігійного спектру, називаються вони реабілітаційними центрами. Всі керівники реабілітаційних центрів були присутні на біблійних читаннях у Первоймайську", - заявив Олійник.
Зокрема, коронавірус підтвердили у 20 пацієнтів реабілітаційного центру "Довіра" (всього там проживають 25 осіб). У центрі "Реванш" коронавірусом захворіли двоє з 34 жителів. У центрі "Здорове суспільство" зафіксували два випадки Covid-19 серед 43 пацієнтів.
"Вони ізольовані. З них одну людину доставили в лікарню Дніпра. Решта перебувають в цих центрах під наглядом лікарів", - сказав Олійник. На його думку, карантин в Україні навряд чи буде скасовано з 12 травня.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...