Більшість українських біженців у Німеччині досі не знайшли роботу. Як пише Bild, зараз у ФРН зареєстровано 1,1 млн біженців з України, з них 716 тис. працездатного віку - від 15 до 65 років. При цьому лише 113 тис. мають офіційну роботу із соцпакетом і ще 36 тис. частково зайняті, передають Патріоти України.
«Таким чином частка працюючих українців – 21% від працездатних і 13,5% від загальної кількості», – підсумовує видання. У коментарях Bild українські біженці називають різні причини свого безробіття. Деякі зазначають, що допомоги, які вони отримують від соціальної служби, «дуже хороші» і їх вистачає на життя.
Так, один із біженців обурився, що Німецький центр зайнятості пропонує лише «примітивну роботу з низькою зарплатою». «Скажу чесно: воно того не варте! У мене немає мотивації для цього. Бо якщо працювати в Amazon чи інших фірмах за 8-9 євро на годину, то доведеться самому платити за оренду, електрику та воду. Тоді залишається занадто мало порівняно з 563 євро допомоги, яку я отримую на руки», – заявив він.
Українські жінки, які самі виховують дітей, зазвичай або чекають, доки дитина виросте достатньо, щоб віддати її в дитсадок, або намагаються знайти роботу на півставки. Також багато хто вказує, що хоче спочатку вивчити німецьку мову.
«Я розумію, що думка суспільства і політиків у Німеччині змінилася і мені пора йти працювати. Але для цього мені потрібно спочатку по-справжньому вивчити німецьку. Поєднувати мовні курси та роботу складно», – зазначив ще один українець.
У мобільному застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+" додалися два нові види відстрочки від мобілізації, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони. За даними Міноборони, тепер у застосунку відстрочки можуть зген...
Юридична компанія "Мережа права" пояснює, як перевірити нарахування пенсії,передають Патріоти України. Зазначається, що порядок розрахунку пенсій передбачений Законом України про «Загальнообов'язкове пенсійне страхування». Даний процес досить складний ...