Бог з нами: Сходження Благодатного вогню у Храмі Гробу Господнього, онлайн трансляція

За повір'ям, коли Бог відмовить у диві сходження небесного вогню свого патріарху Єрусалимському, дуже скоро настане Кінець світу

У Велику Суботу, 27 квітня, в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі як і щороку очікується сходження Благодатного вогню. Винос пасхального вогню символізує вихід з Гробу "Світу Істинного", тобто воскреслого Ісуса Христа, зазначають Патріоти України.

Сходження Благодатного Вогню вважається найбільшим дивом у християнському світі, яке відбувається раз на рік і є свідченням Божої любові до людини. Вважається, що вогонь з'являється з нізвідки, не обпалює рук.

Не тільки православні християни, але і представники різних конфесій із хвилюванням чекають на цю подію. Тому до Храму Гробу Господнього стікаються численні паломники, щоб вмитися його благодатним світлом і отримати Боже благословення.

Спікер ПЦУ Іван Сидор повідомив, що офіційна делегація Православної Церкви України вирушила до Єрусалиму за Благодатним вогнем, отримавши благословення від Митрополита Єпіфанія. У Великодню ніч вогонь буде доставлений до Києва в Свято-Михайлівський монастир.

14:33 Благодатний вогонь зійшов!

15:42 Офіційна делегація Православної Церкви України з духовенства і мирян за благословіннням Митрополита Епіфанія вперше в історії взяла участь у церемонії сходження Благодатного вогню в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

Момент того, як зійшов благодатний вогонь 27 квітня 2019 року

Деяким пенсіонерам в Україні платитимуть надбавки: Кого стосується і що потрібно

неділя, 23 лютий 2025, 12:28

Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...