Буде "штормити": Землю у грудні накриє кілька хвиль магнітних бур, названо небезпечні дати

У грудні Землю тричі накриватимуть магнітні бурі. Всі вони припадуть на третю декаду місяця, тож кінець року буде непростим для метеочутливої частини населення нашої планети, передають Патріоти України.

OBOZ.UA склав календар магнітних бур грудня 2023 року, аби ви могли заздалегідь підготуватися до сплесків сонячної активності. Наступного місяця очікуються різні за потужністю магнітні бурі: сильна, слабка і середньої сили.

Дати магнітних бур у грудні:

– 22 грудня – магнітна буря середньої потужності;

– 25-28 грудня – сильна магнітна буря;

– 30-31 грудня – слабка магнітна буря.

Вплив магнітних бур на людей

Як відомо, сильні магнітні бурі здатні впливати на самопочуття частини населення Землі – йдеться про метеочутливих людей. Також погіршення самопочуття можуть відчути літні люди, вагітні та люди із хронічними захворюваннями.

Зазвичай під час магнітних бур вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, болі в суглобах, втому та безсоння. Також до частих симптомів можна віднести пригнічений настрій, підвищену дратівливість, підвищений або навпаки знижений тиск. Крім того, можуть загостритися хронічні хвороби.

Як пережити магнітну бурю

В ці дні варто особливо уважно поставитися до свого здоровʼя та подбати про себе. У першу чергу треба намагатися дотримуватися режиму сну та давати організму достатньо часу для відпочинку.

Також необхідно частіше бувати на свіжому повітрі – наприклад, влаштовувати собі невеликі спокійні прогулянки, які також забезпечать таку важливу фізичну активність.

Крім того, лікарі рекомендують пити більше води та додати до свого раціону сезонні фрукти та овочі. А от виключити з нього або хоча б звести до мінімуму варто алкоголь та напої, які містять кофеїн.

Непереможний український боксер брутально нокаутував співвітчизника (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 16:46

Українець Єгор Великовський (11−0, 7 КО) здобув свою одинадцяту перемогу на професійному рингу. У рамках вечора боксу в Мюнхені українець переміг співвітчизника Петра Лакоцького (3−5, 3 КО), передають Патріоти України. Зі старту бою Лакоцький показував...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...