За визначенням кросовер - це універсал підвищеної прохідності, і, відповідно, надійності. Однак у цій лінійці є й такі витвори автоконструкторів, у які ще при їх створенні було допущено серйозні помилки, передають Патріоти України.
Серед них автоексперти тематичного порталу «What Car?» виокремили Range Rover Evoque (2011−19 рр.), що страждає від такої кількості багів, що на їх виправлення йде маса часу. Зазначається, що понад 1/3 представників цієї моделі, які зламалися за 24 місяці, страждають від збоїв акумулятора і електрики, яка не має відношення до мотора. Тому цій моделі і було присвоєно зовсім невисокий рейтинг надійності — 78,8%.
Друга сходинка імпровізованого «списку ганьби» дісталася Nissan X-Trail (2014−22 рр.). Причина відповідної оцінки — регулярні поломки «всього і вся» в найбільш невідповідний момент. При цьому середній час усунення збоїв не перевищує 7 днів. Тож показник надійності X-Trail склав 75,8%.
На третьому місці антирейтингу — Peugeot 3008 з дизельним двигуном. Випуск цієї моделі стартував у 2017 році. Від частих поломок гальмівної системи, електрики, що не стосується двигуна, і вихлопної системи страждає саме дизельна версія (47% претензій проти 27% сумарно у бензинових і гібридних «побратимів»). Підсумковий показник надійності — 74,4%.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...