Дослідники проаналізували 69 525 повідомлень про покуси собак. Для цього вони використовували відкриті джерела на кшталт новинних заміток і журналів швидкої допомоги, передають Патріоти України.
Вплив температури і забруднювачів повітря оцінювали за допомогою узагальненої адитивної моделі Пуассона з нульовим завищенням з урахуванням регіональних і календарних ефектів. Для оцінки зв’язку між результатом і основними змінними впливу використовували криві вплив-реакція.
«Ми виявили, що кількість собак, які кусають людей, збільшується з підвищенням температури і концентрації озону, але не забруднювачів, — пишуть автори. — Ми також помітили, що більш високі рівні УФ-опромінення були пов’язані з більш високими укусами собак щурами. Дійшли висновку, що сильна спека робить тварин більш агресивними».
Вчені вважають, що цей вплив варто враховувати під час прорахунку наслідків глобального потепління на природу.
Актор Дмитро Ярошенко, який став відомий після ролі Василя Стуса в фільмі "Заборонений", пояснив, чому виїхав з України. У коментарі "Суспільне Культура" чоловік зазначив, що перетнув кордон через "важливий міжнародний проєкт", передають Патріоти Украї...
Англіканська церква Святого Петра в місті Шиплі на півночі Англії приваблює нових парафіян за допомогою боїв рестлерів. Глядачі із захопленням стежать за тим, як б'ються бійці за перемогу, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press. За...