Дослідники проаналізували 69 525 повідомлень про покуси собак. Для цього вони використовували відкриті джерела на кшталт новинних заміток і журналів швидкої допомоги, передають Патріоти України.
Вплив температури і забруднювачів повітря оцінювали за допомогою узагальненої адитивної моделі Пуассона з нульовим завищенням з урахуванням регіональних і календарних ефектів. Для оцінки зв’язку між результатом і основними змінними впливу використовували криві вплив-реакція.
«Ми виявили, що кількість собак, які кусають людей, збільшується з підвищенням температури і концентрації озону, але не забруднювачів, — пишуть автори. — Ми також помітили, що більш високі рівні УФ-опромінення були пов’язані з більш високими укусами собак щурами. Дійшли висновку, що сильна спека робить тварин більш агресивними».
Вчені вважають, що цей вплив варто враховувати під час прорахунку наслідків глобального потепління на природу.
На війні проти російських бойовиків загинув грузинський доброволець - 24-річний Леван Лохішвілі. Про це повідомляє Ехо Кавказа, передають Патріоти України. Зазначається, що захисник загинув 19 листопада у Херсонській області внаслідок вибуху саморобног...
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...