З наступного сезону в українському футболі може з’явитися новий турнір — Кубок ліги. Про це повідомляє "ТаТоТаке", передають Патріоти України.
За інформацією джерела, ініціатором ідеї виступив президент Вереса Іван Надєїн.
Змагання планують проводити влітку та восени, щоб заповнити паузи, пов’язані з матчами національних збірних.
Очікується, що формат передбачатиме груповий етап, а сітку змагання сформують за географічним принципом. До участі можуть долучити не лише клуби елітного дивізіону, а й представників нижчих ліг. Також розглядається варіант залучення молодіжних складів команд, які влітку виступатимуть у єврокубках.
Остаточне рішення щодо впровадження Кубок ліги України та його календаря мають обговорити під час затвердження плану наступного сезону — наприкінці поточної кампанії.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...