"Будинок хочу купити. Нормально тут заробляти, краще, ніж у Польщі": Українці активно влаштовуються на літні підробітки

На які вакансії шукають працівників і де стало заробляти краще ніж у Польщі.

Настав час для сезонних підробітків. Роботодавці шукають сумлінних, досвідчених і тих, кому за 40. Крім зарплати в 10-12 тис. гривень, обіцяють проживання та харчування. Новини "Сьогодні", де і які вакансії доступні., передають Патріоти України

28-річний тракторист Олександр Дмитров на літніх сезонних заробітках отримує по 300-400 гривень за годину роботи. Зараз він працює в Томилівці Київської області.

"Сестрі робили операцію, потрібні були гроші терміново. Потім телефон собі купив, зараз будинок хочу купити. Нормально тут заробляти, краще, ніж в Польщі", – розповідає Олександр.

Як уточнює 52-річна працівниця Алла, кожен отримує стільки, наскільки напрацьовує. Жінка вже третє літо поспіль збирає полуницю на фермі. Сюди її направили з центру зайнятості, тому що взимку Алла сидить без роботи.

Вікових обмежень для працівників майже немає. Люди старшого віку – найцінніші працівники, запевняє директор фермерського господарства Сергій Вахній.

"П'ять гривень – корзинка зібраної полуниці на 800 грамів. Молодь збирає від 20 до 50 таких, дорослі – від 50 до 150. Середня плата – 500 гривень", – говорить Сергій.

У сільській місцевості робочі руки теж затребувані, а як бонус співробітників ще й годують.

Але гнатися за великими сумами кадровики все ж не радять. Кажуть: краще вибрати менші гроші, але з офіційним працевлаштуванням. Інакше є ризик залишитися і зовсім без оплати.

Для тих, кому не до вподоби працювати на землі, є гарячі вакансії покоївок, адміністраторів, фасувальників. Оплата або позмінна, або помісячна. У цій сфері заробіток стартує від 5-8 тисяч гривень.

"Якщо ви працюєте на південному узбережжі, більшість роботодавців пропонують деяку ночівлю і харчування, якщо це якась база. Тому, якщо пишуть 8-10 тисяч гривень, то це, можливо, неповний місяць. Потрібно дивитися. Тому що якщо там, наприклад, "два на два" і зміни по 12 годин, то вже не так погано виходить", – розповідає спеціалістка з працевлаштування Тетяна Пашкіна.

А очолюють рейтинг вакансії так званої "торгівлі на піску" – продавці квасу, морозива, кукурудзи і пиріжків. Їхній заробіток, зазвичай, формується на відсотках від проданого. Також на літо часто шукають промоутерів, операторів і кур'єрів.

Джерело: Сьогодні

"Их отшвырнуло волной куда-то в 60-е, где остовы разрушенных заводов, мусорные свалки, мусор, заколоченные окна и угрюмые люди с ненавистным взглядом", - Степова про Донбас

п’ятниця, 5 червень 2020, 17:26

"Ступени всегда ведут вверх или вниз, но куда идти выбор делает сам человек. В 2014-м году Донбасс сделал выбор. Критическое большинство жителей почему-то решили, что они советские русские люди (хотя, да, что-то в этом есть, жить в зоне могут только со...

Коли грошей геть нема: В окупованому Криму скреативили з асфальтуванням доріг (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 17:13

В окупованому Росією Криму досить креативно вирішили питання асфальтування зруйнованих доріг. Так, на проїжджій частині під асфальт закатали килим. Ним закрили дірки і поклали покриття, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті-герої Севасто...