Село Клавдієво-Тарасове в Київська область понад місяць було в російській окупації. Там були змушені виживати сотні багатодітних сімей. Вдалося їм це завдяки місцевому хлібу, передають Патріоти України.
Похід за хлібом був справжнім випробуванням, розповідає місцева мешканка. Її синові Денису - дев'ять років, дитина посивіла, пише ТСН.
У родині Покропивних троє дітей, батько - у терробороні. Мати залишилася з дітьми. Щоби купити хліб, їй доводилося йти повз танки вбрід через річку і по півдня стояти у черзі. Продавали лише по півбуханки в одні руки, але діти все одно залишалися голодними.
"Вони за хліб хапалися, я не їла. Я їм пекла маленькі палянички", - згадує жінка. Щоби вижити в окупації, люди почали вчитися пекти хліб своїми силами.
В оточенні опинилася й сім'я столичного дитячого онколога Вадима Кобися. 24 лютого вони думали, що дача в Клавдієвому-Тарасовому - безпечніше місце, ніж рідний Київ. Тут була і піч, яку хірург в одну з відпусток змайстрував сам. Чоловік каже: навіть не думав, що вона врятує його онуків від голоду.
"Я завжди хотів зробити піч, щоб онукам показати, а виявилося, що це безвихідь, потрібно вижити. Найбільше не вистачало хліба", - розповів лікар.
Піч врятувала не лише їх, а й сусідів. Всі, у кого була мука, приносили її сюди, випікали хліб і розносили сусідам. "Це така радість, коли перший хліб вийшов, на тлі всього жаху, це світло", - кажуть люди. Зараз Клавдієво-Тарасове оживає, магазини відкрилися, пекарні працюють, але діти досі просять домашнього хліба.
Композитна металева піна (CMF) нарешті готова до виробництва після багатьох років інтенсивних випробувань(CMF). Цей матеріал не схожий ні на що створене досі. Примітно, що CMF поєднує в собі міцність сталі з легкістю алюмінію і є стійким до балістичних...
Зйомки камерою спостереження за однією з відомих інтернет-сенсацій серед мешканців американського міста Чикаго започаткували дуже бурхливу дискусію щодо вибору імені культовому персонажу. Про це повідомляє видання Oddity Central, передають Патріоти Укр...