"Були здивовані, що не вмер": Медики лікарні в Києві постійно викидали безхатька на смітник (фото)

У Києві на Харківському шосе невідомі викинули бездомного інваліда на звалище. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Ху**ий Київ", передають Патріоти України.

Відзначається, що з цим чоловіком таке відбувається не вперше. "Хтось десь знайшов цього чоловіка два місяці тому і привіз в першу міську лікарню. Там, через кілька днів, лікарі викинули його на вулицю. Бездомний лежав так там під парканами, поки його знову не знаходили добрі люди і не привозили в цю ж лікарню. Ті знову викидали інваліда на вулицю, і так по колу", - йдеться в повідомленні.

Більш того, коли люди знову привезли цього чоловіка в лікарню, там навіть здивувалися тому, що він ще не вмер. "Коли виносите сміття, будь ласка, будьте акуратнішими, дивіться уважно, що в баках, адже ми живемо в такий час, що на сміття викидають людей", - додав автор повідомлення.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Пошук позаземного життя під питанням? Вчені пояснили, чому людство може не чути сигнали інопланетян

четвер, 25 червень 2026, 22:26

Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...