Був на порозі важливого відкриття про COVID-19: У США за дивних обставин вбили відомого вченого

У Пенсильванії за дивних обставин убитий 37-річний мікробіолог Бін Лю, який був на порозі важливого відкриття щодо коронавірусу COVID-19. Ймовірно, його застрелив знайомий йому чоловік, який також знайдений мертвим, передають Патріоти України.

За даними поліції, тіло Лю 2 травня було виявлене в його будинку у штаті Пенсильванія з численними вогнепальними пораненнями голови, шиї, тулуба, а також рук і ніг.

Поліція підозрює, що застрелив вченого знайомий йому 46-річний Хао Гу. Його знайшли мертвим із вогнепальним пораненням у голову у власній машині. Правоохоронці вважають, що чоловік наклав на себе руки. Бін Лю був доцентом кафедри обчислювальних систем і біології медичного факультету Університету Пітсбурга.

"Бін був на межі дуже важливих відкриттів для розуміння клітинних механізмів, що лежать в основі інфекції SARS-CoV-2 і клітинної основи подальших ускладнень. Ми докладемо всіх зусиль, щоб завершити розпочате, щоб віддати належне його науковій досконалості", – зазначили в університеті.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...