Битим шляхом скреп: У Росії захотіли навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської

В РПЦ вирішили, що англійська - зайва мова для маленьких росіян.

У Російській Федерації запропонували навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської. Таку ідею висунув глава патріаршої комісії у справах сім'ї протоієрей Димитрій Смирнов, передають Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

Він обурився, що деякі батьки, у яких "дитинка не встигла народитися - вже англійської вчать". На думку священика, "треба спочатку церковнослов'янської, потім, може бути, грецької, це ж теж дуже важливо". Смирнов також висловився проти перекладу богослужінь на російську мову. На думку представника РПЦ, основа російської мови - церковнослов'янська мова, і "там треба вивчити два десятка слів".

Крім того, за словами священика, сучасну російську мову вже не можна назвати справжньою, бо "там половина англіцизмів". Приміром, додав він, замість коробки для їжі в літаку кажуть "фудбокс". "Чи всі отримали фудбокси?" Привіт, я що, в Америку лечу?", - поскаржився протоієрей.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...