Битим шляхом скреп: У Росії захотіли навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської

В РПЦ вирішили, що англійська - зайва мова для маленьких росіян.

У Російській Федерації запропонували навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської. Таку ідею висунув глава патріаршої комісії у справах сім'ї протоієрей Димитрій Смирнов, передають Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

Він обурився, що деякі батьки, у яких "дитинка не встигла народитися - вже англійської вчать". На думку священика, "треба спочатку церковнослов'янської, потім, може бути, грецької, це ж теж дуже важливо". Смирнов також висловився проти перекладу богослужінь на російську мову. На думку представника РПЦ, основа російської мови - церковнослов'янська мова, і "там треба вивчити два десятка слів".

Крім того, за словами священика, сучасну російську мову вже не можна назвати справжньою, бо "там половина англіцизмів". Приміром, додав він, замість коробки для їжі в літаку кажуть "фудбокс". "Чи всі отримали фудбокси?" Привіт, я що, в Америку лечу?", - поскаржився протоієрей.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...