Наречена Дмитра Коцюбайла (позивний Да Вінчі) Аліна Михайлова пішла в суд після його смерті. Дівчина хоче юридично закріпити факт проживання з воїном, який загинув на початку березня 2023-го у боях за Бахмут. Про це повідомляє "Главком", передають Патріоти України.
Зокрема, Михайлова має намір через суд встановити факт проживання однією сім’єю не менш п’ять років до часу відкриття спадщини. Як відомо, Аліна та Дмитро жили цивільним шлюбом з 2017 року, тож саме це дівчина й хоче довести в суді.
Зазначається, що сім’я кожного військового, який загинув під час повномасштабної війни, яку розв’язала Росія, має право отримати компенсацію. На виплату можуть претендувати батьки, чоловік чи дружина, діти до 18 років, утриманці.
Проте адвокат Михайлової Марк Бєлкін зазначив, що дівчина не належить до переліку осіб, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги після загибелі захисника.
7 червня відбулося судове засідання. Як свідчать відомості з держпорталу «Судова влада України», Івано-Франківський міський суд відмовив у відкритті провадження за позовом Михайлової.
Нагадаємо, Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі) загинув 7 березня 2023 року в бою під Бахмутом. Йому було 27 років. У день фатального поранення кохана військового Аліна Михайлова була поруч і брала участь у реанімації воїна.
Нагадаємо, Дмитро Коцюбайло захищав країну з 2014 року, коли йому виповнилося 18 – і за роки війни став легендою серед українських воїнів. У 2021 році йому надано вищу державну відзнаку – звання Героя України.
10 березня "Да Вінчі" поховали в Києві на Аскольдовій могилі. Михайлова передала президентові Володимиру Зеленському особистий бойовий шеврон свого коханого. Гарант наголосив, що це велика честь для нього.
Міністерство оборони планує додати до застосунку "Резерв+" ще одну функцію. Штраф за порушення правил військового обліку можна буде сплатити онлайн. Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, передають Пат...
"Найбільш вражаючий" годинник світу стане експонатом Британського Музею Науки. Створення екземпляра зайняло понад 44 роки: з 1783 по 1827 рік. Виставка з ним під назвою "Versailles: Science And Splendour" відкриється вже 12 грудня, передають Патріоти У...