
Блогерка з Києва на ім'я Анастасія зганьбилася, заявивши, що українська мова звучить "мєрзко". В IT-компанії, де дівчина перебувала на випробувальному терміні, вже повідомили: українофобка у них більше не працюватиме, зазначають Патріоти України.
В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.
Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.
Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків,
–йдеться у повідомленні.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...