"Чємодан, вокзал, Росія": Київську горе-блогерку, яка назвала українську 'мєрзким язиком', звільнили з ІТ-компанії

Блогерка з Києва на ім'я Анастасія зганьбилася, заявивши, що українська мова звучить "мєрзко". В IT-компанії, де дівчина перебувала на випробувальному терміні, вже повідомили: українофобка у них більше не працюватиме, зазначають Патріоти України.

Реакція IT-компанії

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.

Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.

Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків,
–йдеться у повідомленні.

Позиція ІТ-компанії щодо заяви Анастасії / Скриншот 24 каналу



Деталі скандалу

  • У телеграм-каналі "Катарсис" звернули увагу на скандальну заяву київської блогерки. Дівчина поділилася дописом про те, що української мови стане більше, зазначивши, що це – маразм.
  • Така ганебна позиція обурила українців. Тоді горе-блогерка заявила, що українська мова звучить "мєрзко". Окрім того, дівчина заявила, що сплачує податки в "ету страну".
  • Згодом Анастасія видалила свій допис. Таке рішення вона аргументувала начебто проханням хлопця, який не хотів, щоб вона принижувалася перед "хворими людьми".
Перейти на першоджерело


Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...