"Чємодан, вокзал, Росія": Київську горе-блогерку, яка назвала українську 'мєрзким язиком', звільнили з ІТ-компанії

Блогерка з Києва на ім'я Анастасія зганьбилася, заявивши, що українська мова звучить "мєрзко". В IT-компанії, де дівчина перебувала на випробувальному терміні, вже повідомили: українофобка у них більше не працюватиме, зазначають Патріоти України.

Реакція IT-компанії

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.

Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.

Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків,
–йдеться у повідомленні.

Позиція ІТ-компанії щодо заяви Анастасії / Скриншот 24 каналуДеталі скандалу

  • У телеграм-каналі "Катарсис" звернули увагу на скандальну заяву київської блогерки. Дівчина поділилася дописом про те, що української мови стане більше, зазначивши, що це – маразм.
  • Така ганебна позиція обурила українців. Тоді горе-блогерка заявила, що українська мова звучить "мєрзко". Окрім того, дівчина заявила, що сплачує податки в "ету страну".
  • Згодом Анастасія видалила свій допис. Таке рішення вона аргументувала начебто проханням хлопця, який не хотів, щоб вона принижувалася перед "хворими людьми".
Перейти на першоджерело


Відродження радянського феодалізму: У Черкасах скандал - школярів, навіть хворих, змусили працювати на полі замість уроків

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:06

Шестикласників Великосевастянівської школи змусили працювати в полі на зборі врожаю і носити гарбузи замість уроків. Вчителі не реагували на скарги дітей на погане самопочуття і змусили працювати на полі навіть тих, хто звільнений від занять фізкультур...

Такого "спецефекту" ніхто не очікував: Чайка зухвало зіпсувала романтичну зйомку на пляжі (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:52

Пара розраховувала отримати миле відео, якими можна буде поділитися на Facebook, але замість цього виявила курйозну "фотобомбу" від чайки. Виявилося, що поки вони позували біля води, чайка повністю "захопила кадр". Птах ходив перед камерою з розкритим ...