"Чємодан, вокзал, Росія": Київську горе-блогерку, яка назвала українську 'мєрзким язиком', звільнили з ІТ-компанії

Блогерка з Києва на ім'я Анастасія зганьбилася, заявивши, що українська мова звучить "мєрзко". В IT-компанії, де дівчина перебувала на випробувальному терміні, вже повідомили: українофобка у них більше не працюватиме, зазначають Патріоти України.

Реакція IT-компанії

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.

Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.

Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків,
–йдеться у повідомленні.

Позиція ІТ-компанії щодо заяви Анастасії / Скриншот 24 каналу



Деталі скандалу

  • У телеграм-каналі "Катарсис" звернули увагу на скандальну заяву київської блогерки. Дівчина поділилася дописом про те, що української мови стане більше, зазначивши, що це – маразм.
  • Така ганебна позиція обурила українців. Тоді горе-блогерка заявила, що українська мова звучить "мєрзко". Окрім того, дівчина заявила, що сплачує податки в "ету страну".
  • Згодом Анастасія видалила свій допис. Таке рішення вона аргументувала начебто проханням хлопця, який не хотів, щоб вона принижувалася перед "хворими людьми".
Перейти на першоджерело


А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...