Чоловік, знаходячись у в'язниці, побудував собі особняк з крадених будматеріалів

Джереда Мюррея підвела лише прикра дрібниця під кінець будівництва.

Американець Джеред Мюррей, який відбуває 25-річний термін за озброєне пограбування, примудрився з-за ґрат побудувати собі будинок з викрадених в мережі будівельних супермаркетів Lowe's матеріалів, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Мюррей якимось чином зміг дізнатися особисті дані декількох високопоставлених працівників будівельних компаній, у яких в Lowe's були відкриті кредитні лінії, і, видаючи себе за цих працівників, замовляв там будматеріали, записуючи їх на рахунок цих компаній. Частину матеріалів він використовував для будівництва будинку в Лейк-Плейсіді, а що залишилося - продавав через інтернет, оплачуючи з виручки працю будівельників.

Погорів Мюррей тільки коли він вже закінчував дах - одному з магазинів мережі його замовлення здалися підозрілими і він повідомив про них в поліцію. Робітники, що будують будинок, кажуть, що замовник здався їм підозрілим з самого початку, оскільки їм жодного разу не вдалося зустрітися з ним особисто, всі переговори відбувалися по телефону, причому номери телефонів постійно змінювалися. Проте, не дивлячись на всі підозри, вони не тільки не повідомили про них поліції, але навіть оплачували деякі матеріали і роботи субпідрядників з власної кишені, коли Мюррею не вдавалося вчасно перевести їм гроші.

З архіву ПУ. Пани ридають: Українська "Кріпачка" стала найпопулярнішим телесеріалом у Польщі

вівторок, 22 вересень 2020, 14:00

«Кріпачка» настільки сподобалася полякам, що керівництво Польського телебачення розпочало переговори з продюсером серіалу про те, щоб його третій сезон знімали у Кракові або Варшаві. Протягом двох місяців мільйони польських телеглядачів затамувавши под...

Помирають від тромбозів: У мережі поширили фейк про пірометри, які лазером "убивають дітей"

вівторок, 22 вересень 2020, 13:59

Інфрачервоний термометр нічого не випромінює, тому не може завдати шкоди людині. У мережі спростували фейк про те, що дистанційне вимірювання температури нібито може вбити дитину. Так, у виданні "По той бік новин" у Facebook зазначили, що така інформац...