Чому сепаратистські сайти вільно працюють в Україні? До РНБО будуть спрямовані депутатські запити, - Геращенко

Віце-спікер ВР також наголосила, що надзвичайно важливо робити все, щоб максимально турбуватися про людей на тимчасово окупованих територіях.

Ірина Геращенко. Фото:facebook

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко анонсувала запити народних депутатів до РНБО та профільних міністерств стосовно вільної роботи сепаратистських сайтів в Україні. Про це вона заявила перед під час міжнародної конференції "Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни", передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"В мене є велике питання: чому сепаратистські сайти вільно працюють в Україні? Наші журналісти на них посилаються, до речі... Звичайно, є питання до РНБО, чому це питання не розглянули під час правильної абсолютно дискусії по сайтам російським, які працювали... Очевидно, що ми будемо спрямовувати відповідні запити від народних депутатів до РНБО, до профільних міністерств", - сказала вона.

Також, за словами Геращенко, надзвичайно важливо робити все, щоб максимально турбуватися про людей на тимчасово окупованих територіях. Геращенко наголосила, що в цьому контексті важлива як законодавча, так і інформаційна робота.

"Через дискредитацію гуманітарного фактору російська сторона та її ставленики малюють ворожий образ України", - сказала вона.

Як відомо, президент України Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж ВКонтакте, Однокласники, ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту "1С".

Механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті й заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено відпрацювати Кабінету міністрів та Службі безпеки за участі Національного банку України.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...