Святослав Наумичев, який через НП в пологовому будинку міста Енергодар (Запорізька область) втратив дружину і дитину, досі не знає, де тіло немовляти. Про це повідомляє місцеве видання "Медіа центр", передають Патріоти України.
Батько померлої дитини стверджує, що після смерті немовляти він особисто домовився з завідувачем акушерським відділенням Енергодарського пологового будинку Валерієм Курченком, щоб тіло знаходилося в міському морзі.
Коли після відмови нирок померла також 34-річна породілля, Святослав вирішив поховати дружину разом з новонародженою дитиною. Однак, виявилося, що тіло немовляти зникло.

За словами убитого горем чоловіка, завідувач акушерським відділенням "розмито" відповідав на його питання, пояснюючи, що тіло малюка кремували. Потім Курченко озвучив іншу версію - тіло дитини поховали як "біомасу".
Тепер Святослава терзають сумніви: чи було немовля мертвим? Він припускає, що дитину могли продати "на органи". Залишаються питання у вдівця і з приводу смерті його дружини. У коментарі до його посту в соцмережі Facebook один з лікарів припустив, що сепсис у породіллі міг виникнути через антисанітарні умови пологового будинку. За його словами, медики розвели в закладі бурхливу господарську діяльність. Він стверджує, що на власні очі бачив, як в пологовому будинку вирощували гриби, розводили курей і рибу.

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...