Чи підуть діти в Україні 1 вересня до школи - очна форма навчання опинилася під загрозою

З 1 вересня очну форму навчання у школах можуть відновити лише у тих регіонах України, де дозволятиме ситуація із безпекою. При цьому заклади освіти мають бути обладнані укриттями, які відповідають рекомендаціям рятувальників, передають Патріоти України.

Водночас у МВС заявили, що у більшості шкіл є укриття, якими можна скористатися за потреби. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Представники ДСНС наголосили, що головними критеріями для укриттів у навчальних закладах є наявність електроенергії, освітлення, вентиляції, а також водопостачання та каналізація.

За словами директора департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктора Вітовецького, у шкільних укриттях необхідно подбати також про запаси питної води та місць для сидіння. Також він наголосив, що обов'язково необхідно враховувати кількість учнів.

На сьогодні лише 25% шкіл в Україні відповідають необхідним вимогам цивільного захисту. Тож значна кількість дітей цього року не зможуть піти до школи.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів, що укриття мають бути за кілька метрів ходьби від школи, щоб до них можна було оперативно дістатися під час тривоги.

"Для більшості батьків аргумент є те, що якщо діти під час тривоги будуть у безпечному місці в школі, то це краще, ніж вони перебуватимуть вдома або в іншому місці. За них подбають і у дітей буде належна освіта", – наголосив Монастирський.

Міністр зазначив, що сьогодні опрацьовується логістика, щоб визначити, який клас конкретно виходить, протягом якої кількості хвилин він має бути в укритті. Також розробляється алгоритм, який передбачає, хто конкретно персонально відповідальний за те, щоб дитина пройшла в укриття.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...