Чи потрібно чоловікам голити бороду на карантині: Лікарі висловилися однозначно

В більшості лікарень та у медичних кабінетах вже діє політика щодо волосся на обличчі.

Точиться багато дискусій, стосовно того, наскільки гігієнічно носити довгу бороду, чи накопичується там велика кількість бактерій, як правильно доглядати за бородою. У часи коронавірусу тема бороди знову стала актуальною. Виявилось, що із нею існує більша ймовірність заразитися вірусом і не тільки COVID-19, зазначають Патріоти України.

Проводячи багато часу вдома, чоловіки вирішують не голити бороди. Чи то для прикраси, чи просто ліньки – загадка. Навіть Коул Спроус, зірка серіалу "Рівердейл ", відпустив вуса та борідку. Видання POPSUGAR пояснило, чому потрібно голити бороду, якщо не хочете захворіти.

"Борода, яка росте на шкірі обличчя, буде перешкоджати ущільнювальній поверхні маски, знижуючи її ефективність", – каже сертифікований дерматолог Денді Енгельман, доктор медичних наук.

В більшості лікарень та у медичних кабінетах вже діє політика щодо волосся на обличчі. Лікарі не повинні запускати бороду допоки не закінчиться світова пандемія і зникне необхідність постійно носити маску. Чоловікам, які не працюють у медичних закладах, також рекомендують поголити бороду, щоб користі від захисної маски було більше.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...