Поховання владик Єгипту до епохи пірамід були пірамідальними і деякі з них налічують близько 6000 років, а можливо і більше. Так вважають єгипетські археологи та науковці, які спільно з британською археологічною експедицією готують історичний переворот в дослідженнях епохи фараонів. За їх словами, існувала значно давніша і не менш значуща цивілізація до епохи пірамід, передають Патріоти України.
Мумія фараона розташовувалася глибоко під землею в підземному залі. У наземній частині знаходилися молитовні приміщення зі статуєю фараона. У цю статую після смерті (за словами древніх єгипетських жерців) переселялася душа померлого фараона. Зали в наземному приміщенні мастаби могли бути пов'язані між собою (або ізольовані один від одного). Над цими підземними залами з кам'яних блоків споруджувалася невисока, трапецієвидна усічена піраміда.
Поховання вождів в мастабах змінилися на більш величні споруди - ступінчасті піраміди, а пізніше і на «гладкі» тесані піраміди. За уявленнями жерців - після смерті душа людини відлітала до життя на зірки родинні їхнім душам. «Той, хто проживе відміряний йому термін належним чином, повернеться в обитель однойменної йому зірки».
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...