
У Києві в закритому будинку-інтернаті виявили 81 інфіковану коронавірусом людину. Про це на екстреному брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
"У столиці виявлено новий осередок захворювання на коронавірус. У Дарницькому будинку-інтернаті для жінок сьогодні підтвердили захворювання у 81 особи. Там спочатку виявили хвору жінку-працівницю. Після цього зробили ПЛР-тести усім мешканцям та персоналу закладу. Загалом протестували 182 особи", - сказав Кличко.
Захворіли 53 мешканки інтернату від 7 до 35 років. Інші інфіковані - 26 жінок і 2 чоловіків - персонал. "У лікарні госпіталізували трьох пацієнтів із числа персоналу. Інша частина персоналу - в самоізоляції вдома під контролем лікарів. Інфіковані мешканки закладу перебувають у задовільному стані і отримують медичну допомогу в інтернаті", - розповів Кличко. Інтернат закрили на карантин. Там проводять дезінфекцію.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...