Десятки хворих: У Києві виявили новий осередок коронавірусу, Кличко терміново скликав брифінг

У Києві в закритому будинку-інтернаті виявили 81 інфіковану коронавірусом людину. Про це на екстреному брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.

"У столиці виявлено новий осередок захворювання на коронавірус. У Дарницькому будинку-інтернаті для жінок сьогодні підтвердили захворювання у 81 особи. Там спочатку виявили хвору жінку-працівницю. Після цього зробили ПЛР-тести усім мешканцям та персоналу закладу. Загалом протестували 182 особи", - сказав Кличко.

Захворіли 53 мешканки інтернату від 7 до 35 років. Інші інфіковані - 26 жінок і 2 чоловіків - персонал. "У лікарні госпіталізували трьох пацієнтів із числа персоналу. Інша частина персоналу - в самоізоляції вдома під контролем лікарів. Інфіковані мешканки закладу перебувають у задовільному стані і отримують медичну допомогу в інтернаті", - розповів Кличко. Інтернат закрили на карантин. Там проводять дезінфекцію.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Пошук позаземного життя під питанням? Вчені пояснили, чому людство може не чути сигнали інопланетян

четвер, 25 червень 2026, 22:26

Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...