Дякувати Зе-команді? Україна за добу стала другою в Європі за смертністю від коронавірусу

У світі минулої доби діагностували понад 783 тисячі нових заражень коронавірусом і більш як 13 000 смертей від нього. Україна за останнім показником виявилася 2-ю в Європі. Як відомо, на 8 травня в нашій країні було зафіксовано 370 нових летальних випадків. Про це свідчать і статистичні дані із сайту Worldometers, передають Патріоти України.

Згідно з ними, нині рекорди щодо COVID-19 продовжує бити Індія – там за добу додалося понад 409 тисяч нових інфікувань, крім того, влада повідомила про найвищий показник смертності серед заражених із початку пандемії – більш як 4000. Reuters пише, що лікарні там не можуть впоратися з напливом хворих й ті помирають, так і не дочекавшись фахової допомоги.

Також багато нових хворих виявили в Бразилії – понад 63 тис., США – 35 тис., Франції – 20 тис., Туреччині й Аргентині – по 18 тис. Україна за показником нових заражень (майже 9 тисяч) посіла 11 місце у світі та четверте – в Європі.

Найбільше летальних випадків, окрім Індії, було зафіксовано в Бразилії та США – понад 2 тис. і 600 відповідно. Якщо за рівнем смертності за добу від коронавірусу в Європі Україна опинилася другою, то в світі посіла 7-му сходинку.

За весь час пандемії коронавірус забрав життя більш як 3,2 млн жителів планети. Але вилікувались від недуги 135,7 млн осіб. Нині в світі нараховується понад 19 млн активних випадків захворювання.


Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...