Дітей змусили вибачатися: У Росії з вчительки, яка побила учнів, зробили... героїню (відео)

У російському місті Кизил з вчительки, яка на уроці побила учнів, зробили героїню, бо її син вбиває українців. Дітей, які стали жертвами нападу, змусили перепрошувати. Про це пише проєкт "Горизонтальна Росія", передають Патріоти України.

Вчителька російської мови на уроці вдарила одного учня по голові, іншого - тягала за вуха. Школярі зняли це на відео та опублікували у соціальних мережах.

Проте директорка школи та місцева влада відмовилась карати агресивну вчительку, пояснюючи це тим, що її "син на війні і вже тиждень не виходить на зв'язок". Також директорка заявила, що попри вік та поведінку, вважає агересивну вчительку професіоналкою. Вона навіть чомусь порівняла її з Байденом.

Місцева влада теж захистила педагогиню. Як наслідок - потерпілих дітей та їхніх батьків змусили перепросити за те, що вчителька їх побила.


В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...