Двоє "ждунів" з Дніпра заявили, що чекають приходу Росії. Вони заявили, мовляв, місто ніколи не було українським і назвали гривні "фантиками". А ще чоловіки не розуміють, чому їм доведеться публічно просити вибачення, зазначають Патріоти України.
Своїми проросійськими поглядами громадяни поділилися під час прямої трансляції в TikTok. Один з чоловіків заявив: "України не було — була Київська Русь. Не був ніколи Дніпро Україною".
Потім у чаті запитали, коли будуть вибачення. Але, на думку "ждуна", йому нема за що просити вибачення. А за мить він назвав гривні "фантиками" і сказав, мовляв, "не тримає" національну валюту.
В кінці відрізка прямої трансляції у відповідь на повідомлення "Слава Україні" житель Дніпра заявив: "Ні, це Росії слава. Ми з Дніпропетровська, ми — росіяни. Так, слава Росії". Як заявили в чаті, чоловікам варто чекати приходу правоохоронців. За прославляння ворога їм може загрожувати кримінальна відповідальність.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...