"Днепр никогда не был Украиной! Слава России!": Двоє чоловіків у соцмережі зізналися, що чекають на окупантів (відео)

Двоє "ждунів" з Дніпра заявили, що чекають приходу Росії. Вони заявили, мовляв, місто ніколи не було українським і назвали гривні "фантиками". А ще чоловіки не розуміють, чому їм доведеться публічно просити вибачення, зазначають Патріоти України.

Своїми проросійськими поглядами громадяни поділилися під час прямої трансляції в TikTok. Один з чоловіків заявив: "України не було — була Київська Русь. Не був ніколи Дніпро Україною".

Потім у чаті запитали, коли будуть вибачення. Але, на думку "ждуна", йому нема за що просити вибачення. А за мить він назвав гривні "фантиками" і сказав, мовляв, "не тримає" національну валюту.

В кінці відрізка прямої трансляції у відповідь на повідомлення "Слава Україні" житель Дніпра заявив: "Ні, це Росії слава. Ми з Дніпропетровська, ми — росіяни. Так, слава Росії". Як заявили в чаті, чоловікам варто чекати приходу правоохоронців. За прославляння ворога їм може загрожувати кримінальна відповідальність.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...