Новий законопроєкт про мобілізацію можуть прийняти до кінця лютого, а підписати на початку березня. Тоді як вступити в дію документ може у квітні. Про це повідомив народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк під час телемарафону, передають Патріоти України.
Верховна Рада підтримала в першому читанні урядовий законопроєкт щодо посилення мобілізації 7 лютого. Проте нардепи подаватимуть правки до нього до 21 лютого. Зі слів Железняка, до цього часу обговорення правок не проводиться, тривають консультації зі всіма фракціями.
"Я впевнений що їх (правок — ред.) буде багато. Умовно тисяча-дві, а це все одно велика кількість", — сказав Ярослав Железняк.
Він розповів, що кожна правка — це дві хвилини пленарного часу. Умовно, тисяча правок займе 2000 хвилин, що є значно більше, ніж засідає парламент в один пленарний тиждень.
Ярослав Железняк зауважив, що велика кількість правок може сповільнити процес розгляду законопроєкту. Проте можливо будуть певні "креативні підходи" з боку коаліції, коли парламент розглядатиме правки ввечері. Нардеп очікує, що законопроєкт приймуть до кінця лютого, підпишуть на початку березня, а вступить у дію через місяць — на початку квітня.
Натомість народний депутат з фракції "Слуга народу" Дмитро Наталуха вважає, що законопроєкт стане одним із рекордсменів щодо правок. Він переконаний, що документ важливий, оскільки стосується людських життів. Зокрема, під час обговорення при першому читанні у нардепів виникало різне бачення щодо того, яким чином повинна відбуватися мобілізація.
Ілон Маск несе відповідальність за смерті дітей у найбідніших країнах світу, які стали наслідком закриття американського агентства з міжнародної допомоги і розвитку (USAID). Таке звинувачення озвучив мільярдер-філантроп, засновник компанії Microsoft Бі...
Українським водіям не варто заправлятися на маленьких АЗС, принаймні до кінця травня-початку червня, оскільки існує ризик отримати неякісний бензин. Таку думку висловив паливний експерт, засновник логістичної групи компаній "Прайм" Дмитро Льоушкін, пер...