"До кінця вересня в Україні буде 3 000 хворих на COVID-19 щодня": Глава уряду зробив невеселий прогноз

За словами прем’єра, результатом такого збільшення хворих буде завантаженість лікарняних ліжок по країні на 80%.

В Україні до кінця вересня щодобовий приріст хворих на COVID-19 сягатиме 3 000 осіб. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

“Сьогодні в нас від 2 000 до 2 500 хворих щодня, за прогнозами до кінця вересня ця цифра зросте до 3 000 захворілих щодня” — розповів Шмигаль.

За словами прем’єра, результатом такого збільшення хворих буде завантаженість лікарняних ліжок по країні на 80%. Водночас, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов каже, що наразі в Україні для госпіталізації пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, готові понад 36 тисяч ліжок.

“На сьогодні в українських лікарнях пацієнтами з коронавірусом зайняті 9 972 ліжка: сюди включено як підтверджені випадки, так і випадки з підозрою на COVID-19. Також на початку червня головам ОДА було поставлене завдання збільшити кількість ліжок з підведенням кисню. Для пришвидшення цього процесу МОЗ ініціювало постанову Кабміну щодо фінансування робіт по підведенню централізованої подачі кисню у лікарнях за спрощеною процедурою”, — зазначив Максим Степанов.

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи

Оце так герой-коханець: Священника, який мав 17 коханок, викрили через лист, який він випадково надіслав прибиральниці

четвер, 9 жовтень 2025, 11:59

У Перу викрили католицького єпископа, який мав 17 таємних коханок, після того, як деякі з жінок дізналися одна про одну і мало не побилися. Про це написала The Times, передають Патріоти України. 51-річний Сіро Кіспе Лопес, єпископ міста Хулі в Перу, по...