Вже багато років фахівці обговорюють корисні і шкідливі властивості такого цінного продукту, як сало. На думку експертів, у цілому рослинні і тваринні жири добре впливають на здоров'я людини, якщо тільки не вживати їх у неміряних кількостях, повідомляють Патріоти України.
З'їдати 10-30 грамів свіжого сала в день не шкідливо, а корисно. Цей продукт є чудовим джерелом вітамінів A, D, E і ефективно зміцнює кістки. Тим, хто бореться із зайвою вагою, медики радять вживати сало без хліба і лише в першій половині дня.
Дослідження фахівців з Мюнхенського університету показало, що свиняче сало містить арахідонову кислоту, яка належить до омега-6 ненасичених жирних кислот. Арахідонова кислота входить до складу клітинних мембран, є частиною ферментів серцевого м'яза, контролює баланс холестерину в крові.
Дві жирні кислоти, присутні в салі (лінолева і арахідонова) важливі для мозку: вони сприяють формуванню і розвитку мозку у плода і дитини, а згодом захищають мозок протягом усього життя.
Жирні кислоти сала беруть участь в обміні холестерину і сприяють виведенню з організму токсинів, таким чином захищаючи його від вірусів і зміцнюючи імунітет. Жири сала не перевантажують печінку і легко засвоюються, їх вживання покращує обмін речовин.
Сало допомагає зберегти фігуру. Воно повільно розщеплюється і може підтримувати почуття ситості протягом довгого часу. Крім того, воно має жовчогінну дію. Завдяки цим властивостям, скибочка сала, з'їдена вранці, допомагає залишатися стрункими.
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов розповів про конфліктну ситуацію, що виникла з журналісткою Яніною Соколовою через ненадання гранту. Ексміністр в соцмережах також оприлюднив скриншоти пере...
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила під вартою керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяну Крупу. Однак розмір грошової застави їй значно зменшили, повідомляють Патріоти України з посил...