Вже багато років фахівці обговорюють корисні і шкідливі властивості такого цінного продукту, як сало. На думку експертів, у цілому рослинні і тваринні жири добре впливають на здоров'я людини, якщо тільки не вживати їх у неміряних кількостях, повідомляють Патріоти України.
З'їдати 10-30 грамів свіжого сала в день не шкідливо, а корисно. Цей продукт є чудовим джерелом вітамінів A, D, E і ефективно зміцнює кістки. Тим, хто бореться із зайвою вагою, медики радять вживати сало без хліба і лише в першій половині дня.
Дослідження фахівців з Мюнхенського університету показало, що свиняче сало містить арахідонову кислоту, яка належить до омега-6 ненасичених жирних кислот. Арахідонова кислота входить до складу клітинних мембран, є частиною ферментів серцевого м'яза, контролює баланс холестерину в крові.
Дві жирні кислоти, присутні в салі (лінолева і арахідонова) важливі для мозку: вони сприяють формуванню і розвитку мозку у плода і дитини, а згодом захищають мозок протягом усього життя.
Жирні кислоти сала беруть участь в обміні холестерину і сприяють виведенню з організму токсинів, таким чином захищаючи його від вірусів і зміцнюючи імунітет. Жири сала не перевантажують печінку і легко засвоюються, їх вживання покращує обмін речовин.
Сало допомагає зберегти фігуру. Воно повільно розщеплюється і може підтримувати почуття ситості протягом довгого часу. Крім того, воно має жовчогінну дію. Завдяки цим властивостям, скибочка сала, з'їдена вранці, допомагає залишатися стрункими.
У центрі Києва вранці 19 січня в руках радіоведучої Армія FM вибухнув донний підривач "ВП-9" під час ефіру. Про це у фейсбуці повідомив офіцер ЗСУ Мирослав Гай, передають Патріоти України. . "Сьогодні близько 10:50, в Центральному Будинку офіцерів ЗСУ...
Соціальна мережа TikTok перестала працювати у США менш ніж за дві години до того, як заборона повинна була набрати чинності. Про це напередодні повідомив телеканал CNN, передають Патріоти України. Соцмережа припинила роботу в суботу ввечері за місцевим...