Допомагали спецслужби: Гордон знайшов несподіване виправдання за інтерв'ю з Гіркіним (відео)

Матеріали інтерв'ю з колишнім ватажком ДНР Ігорем Гіркіним може бути використано як доказ в Гаазькому суді у справі про анексію Криму і розв'язування війни на Донбасі. Про це заявив журналіст Дмитро Гордон у своєму зверненні, яке він опублікував на каналі в YouTube, передають Патріоти України.

"Флешки з матеріалами цих інтерв'ю знаходяться в Гаазі. Показання колишнього прокурора окупованого Криму Наталії Поклонської (інтерв'ю з нею Гордон взяв трохи раніше, - "Апостроф") і Ігоря Гіркіна стануть одними з основних свідоцтв у справі про анексію Криму і розв'язуванні кривавої бійні на Донбасі", - пояснив він.

Він також зробив акцент на тому, що інтерв'ю і з Поклонською, і з Гіркіним були зроблені у співпраці з українськими спецслужбами.

Відзначимо, що інтерв'ю з Гіркіним, що взяв Гордон, викликало неоднозначну реакцію в мережі. Відомий ведучий і волонтер Сергій Притула запропонував журналісту в зв'язку з цим взяти інтерв'ю у ватажків донецьких бойовиків Гіві і Мотороли.


Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...