"Досі намагаються мені телефонувати": Зібров розповів про стосунки з родичами з Криму та Росії

Народний артист України Павло Зібров розірвав стосунки з усіма родичами з Криму і Росії. За його словами, вони піддалися кремлівській пропаганді і говорити з ними марно. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube, передають Патріоти України.

Росіяни продовжують телефонувати співаку, але він їх ігнорує. "У мене були родичі в Севастополі – більше їх немає. Ми всі Зіброви: Воронезька, Курська області. У мене немає родичів тепер, все. З ними важко розмовляти, марно. Нічим не здивуєш їх", - поділився наболілим українець.

Зібров додав, що не розуміє зірок, які намагаються переконувати близьких і знайомих в тому, що пропагандисти багато років брехали їм про Україну. "І який сенс? Жодного сенсу немає. Вони там зашорені і нехай варяться в своєму котлі. Розбере і поставить все на місце час", - пояснив свою позицію артист.

Співак зазначив, що розмовляв зі своїми двоюрідними братами і сестрами з Росії, проте вони не повірили йому. "Вони намагаються мені телефонувати, але я не відповідаю. Що вони мені нормального скажуть? Нічого. Їх покарає Господь. Мільйони людей кажуть, що від них нічого не залежить. Якщо ви мовчите - ви стадо баранів просто", - резюмував Зібров.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...