
У Дніпрі від 63-річної жінки з COVID-19 заразилося понад три десятки осіб. Про це повідомила під час брифінгу 7 травня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник, передають Патріоти України.
«Учора ми доповідали про додаткові 35 випадків. Усі ці люди захворіли від 63-річної жінки. З третього травня вона перебуває в 21-й лікарні. Наразі її стан тяжкий. Усі 35 осіб також перебувають під наглядом», – повідомила вона.
Як пише Vgorode.ua, пенсіонерка заразилася коронавірусом від свого 37-річного сина, який лікувався амбулаторно. Спочатку чоловік звернувся за допомогою до медиків через ГРВІ, а пізніше отримав позитивний результат ПЛР-тестів.
Зараз у Дніпрі офіційно зафіксовано 189 випадків COVID-19, 40 з цих людей одужали. Як повідомлялося, за добу 5 травня в Дніпропетровській області було встановлено антирекорд за кількістю хворих на коронавірус.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...