Дивляться на пралки як на диво техніки: У Мін'юсті розповіли, до яких робіт залучатимуть полонених окупантів

Полоненим російським солдатам можна довірити лише низько кваліфіковану роботу, адже їх знання, вміння та навички часто викликають сумніви. Про це заявила заступник міністра юстиції Олена Висоцька, передають Патріоти України.

«Коли ж буде так, що всіх полонених переведемо до табору, тоді їх залучатимемо до праці, але в межах периметра самої установи. Насамперед це пов'язано з питаннями безпеки. Окремо слід поговорити з представниками бізнесу про те, що можна їм доручити. Очевидно, це буде низько кваліфікована робота. Бо вони не з усім обладнанням матимуть змогу працювати. Все ж таки бачили, як російські солдати дивилися на пральні машини як на щось цінне…», — зазначила Висоцька.

За словами чиновниці, скільки полонених буде залучено до громадсько-корисних робіт, наразі невідомо, адже більшість із них готується до обміну. «Така можливість передбачена Женевською конвенцією. І більше розрахована на тривале утримання військовополонених. У нашому ж випадку про їхнє залучення до суспільно-корисних робіт поки не йдеться. Адже більшість полонених перебувають в дільницях і готуються до обміну», — уточнила Висоцька.

Кількість загиблих у Туреччині та Сирії через землетрус перевищила 12 000

четвер, 9 лютий 2023, 8:03

Загальна кількість встановлених наразі смертей у Туреччині та Сирії внаслідок землетрусу сягнула 12 049 осіб, повідомляє NBC News. У Туреччині, за словами президента Реджепа Таїпа Ердогана, загинуло щонайменше 9057 осіб. Ще 52 979 зазнали поранень, згі...

Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...