Полоненим російським солдатам можна довірити лише низько кваліфіковану роботу, адже їх знання, вміння та навички часто викликають сумніви. Про це заявила заступник міністра юстиції Олена Висоцька, передають Патріоти України.
«Коли ж буде так, що всіх полонених переведемо до табору, тоді їх залучатимемо до праці, але в межах периметра самої установи. Насамперед це пов'язано з питаннями безпеки. Окремо слід поговорити з представниками бізнесу про те, що можна їм доручити. Очевидно, це буде низько кваліфікована робота. Бо вони не з усім обладнанням матимуть змогу працювати. Все ж таки бачили, як російські солдати дивилися на пральні машини як на щось цінне…», — зазначила Висоцька.
За словами чиновниці, скільки полонених буде залучено до громадсько-корисних робіт, наразі невідомо, адже більшість із них готується до обміну. «Така можливість передбачена Женевською конвенцією. І більше розрахована на тривале утримання військовополонених. У нашому ж випадку про їхнє залучення до суспільно-корисних робіт поки не йдеться. Адже більшість полонених перебувають в дільницях і готуються до обміну», — уточнила Висоцька.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...