"Не могли не звернути увагу": Екс-офіцер КДБ розповів, як Соловйова вербували у пропаг**дони

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Володимир Попов розповів про вербування радянською спецслужбою кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. Про це він написав у своїй книзі "Змова негідників. Записки колишнього підполковника КДБ", фрагменти якої опублікував "Гордон", передають Патріоти України.

Зазначається, зокрема, що КДБ звернув увагу на Соловйова після того, як той, закінчивши Московський інститут сталі і сплавів, влаштувався експертом у Комітеті молодіжних організацій.

Уточнюється, що "з цієї організації вийшло чимало агентів радянських спецслужб, які обійняли згодом високі позиції в різних державних і громадських структурах".

"На молодого перспективного фахівця, котрий добре володів англійською мовою, не могли не звернути увагу куратори КМО від КДБ", — зауважив Попов. За його словами, після того, як Соловйов поповнив лави агентів КДБ, він отримав посаду співробітника в одній із найпрестижніших наукових установ країни — Інституті світової економіки і міжнародних відносин Академії наук СРСР (ІСЕМВ).

"Коли кураторами від КДБ для відрядження в США було запропоновано нікому не відомого ученого-економіста Соловйова, який пропрацював у ІСЕМВ усього рік, ніхто заперечувати не посмів", – написав Повов.

Він додав також, що "коли Соловйов повернувся зі США, куратори з держбезпеки просунули його на телебачення". "Для внесення в уми ідей, які витають у великому будинку на Луб'янській площі", – пояснив екс-офіцер. Цікаво, що, крім Соловйова, у книзі згадується й інший відомий російський пропагандист Дмитро Кисельов.

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...

Найбезглуздішу річ складно уявити: Воротар збірної Гаїті підірвав соцмережі "спритним" автоголом (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:23

Голкіпер збірної Гаїті Жосуе Дюверге припустився жахливої помилки під час матчу кваліфікації ЧС-2022 з Канадою, повідомляють Патріоти України. Отримавши пас від свого захисника, антигерой епізоду кумедно пропустив м’яч поміж ніг, але ще мав час виправи...