"Не могли не звернути увагу": Екс-офіцер КДБ розповів, як Соловйова вербували у пропаг**дони

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Володимир Попов розповів про вербування радянською спецслужбою кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. Про це він написав у своїй книзі "Змова негідників. Записки колишнього підполковника КДБ", фрагменти якої опублікував "Гордон", передають Патріоти України.

Зазначається, зокрема, що КДБ звернув увагу на Соловйова після того, як той, закінчивши Московський інститут сталі і сплавів, влаштувався експертом у Комітеті молодіжних організацій.

Уточнюється, що "з цієї організації вийшло чимало агентів радянських спецслужб, які обійняли згодом високі позиції в різних державних і громадських структурах".

"На молодого перспективного фахівця, котрий добре володів англійською мовою, не могли не звернути увагу куратори КМО від КДБ", — зауважив Попов. За його словами, після того, як Соловйов поповнив лави агентів КДБ, він отримав посаду співробітника в одній із найпрестижніших наукових установ країни — Інституті світової економіки і міжнародних відносин Академії наук СРСР (ІСЕМВ).

"Коли кураторами від КДБ для відрядження в США було запропоновано нікому не відомого ученого-економіста Соловйова, який пропрацював у ІСЕМВ усього рік, ніхто заперечувати не посмів", – написав Повов.

Він додав також, що "коли Соловйов повернувся зі США, куратори з держбезпеки просунули його на телебачення". "Для внесення в уми ідей, які витають у великому будинку на Луб'янській площі", – пояснив екс-офіцер. Цікаво, що, крім Соловйова, у книзі згадується й інший відомий російський пропагандист Дмитро Кисельов.

Хіти тижня. Статистика, котру не дадуть ні Степанов, ні Ляшко, ні Банкова: Колишній санлікар України назвав реальну кількість вже перехворілих на COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 3:00

Смерті від ковіду МОЗ взагалі не діагностує, і через халатність, і щоб не лякати населення. Близько 10 млн. осіб, вже перехворіла коронавірусом за увесь час епідемії в Україні. Про це заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас, зазначают...

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...