Епатажний український мультимільйонер показав нецензурне татуювання на руці (відео)

Виявилося, що нецензурне тату є у всіх членів родини Гаріка Корогодського, навіть у дітей. При цьому ініціатором такого кроку був сам мільйонер.

Гарік Корогодський. Фото:скрін відеоМільйонер, блогер і засновник благодійного фонду "Життєлюб" Гарік Корогодський показав своє нецензурне татуювання на руці. Похизуватися малюнком йому вдалося в рамках унікального авторського проекту "55 за 5" у програмі "Ранок у великому місті" на каналі ICTV, передають Патріоти України.

У поєдинку з Аліною Шаманською Корогодський відповів на 55 гострих питань за 5 хвилин.

З’ясувалося, що нецензурне тату є у всіх членів родини мільйонера, навіть у дітей. При цьому ініціатором такого кроку був сам Корогодський.

Детальніше про відверті зізнання мільйонера – у відео.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...