Фанам на замітку: Стало відомо, хто буде потенційним суперником "Шахтаря" у півфіналі Ліги Європи

У матчі 1/4 Ліги Європи італійський "Інтер" переміг німецький "Баєр" - 2:1, передають Патріоти України.

Всі 3 м'ячі у матчі були забиті у 1-му таймі. "Інтер" вийшов уперед завдяки удару з лінії штрафної захисника Ніколи Барели. За 7 хвилин Ромелу Лукакаку подвоїв перевагу італійців. "Баєр" повернувся в гру завдяки м'ячу Кая Хеверца, але на більше представника Німеччини не вистачило.

Арбітр матчу Карлос дель Серро Гранде двічі призначав пенальті у ворота німецької команди, але в обох випадках змінював своє рішення.

Навіть українцями прикидалися: Хасиди намагалися прорватися в Україну з Польщі та Угорщини (фото, відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 11:59

Осіб, причетних до перевезення хасидів, затримали. Їм загрожує до 9 років в'язниці. "Вночі оперативники Мукачівського прикордонного загону вчасно запобігли спробі незаконного перетину кордону і зупинили транспортний засіб "Мерседес", на якому двоє гром...

З'явилося відео моменту ДТП у Запоріжжі з трьома згорілими заживо

п’ятниця, 18 вересень 2020, 10:37

У мережу потрапило відео з автомобільного реєстратора, на якому видно момент смертельної аварії в Запоріжжі 17 вересня. На записі видно як близько 19:40 автомобіль BMW, рухаючись по середній смузі проїзної частини Набережної магістралі зі сторони вулиц...