Фанам на замітку: Стало відомо, хто буде потенційним суперником "Шахтаря" у півфіналі Ліги Європи

У матчі 1/4 Ліги Європи італійський "Інтер" переміг німецький "Баєр" - 2:1, передають Патріоти України.

Всі 3 м'ячі у матчі були забиті у 1-му таймі. "Інтер" вийшов уперед завдяки удару з лінії штрафної захисника Ніколи Барели. За 7 хвилин Ромелу Лукакаку подвоїв перевагу італійців. "Баєр" повернувся в гру завдяки м'ячу Кая Хеверца, але на більше представника Німеччини не вистачило.

Арбітр матчу Карлос дель Серро Гранде двічі призначав пенальті у ворота німецької команди, але в обох випадках змінював своє рішення.

Новий поворот: Згадки про арештованого заступника міністра Шойгу видалили із сайту Міноборони РФ

середа, 1 травень 2024, 5:00

Сторінка з біографією заарештованого у справі про хабар заступника міністра оборони Тимура Іванова зникла з сайту Міноборони РФ. Про це пишуть росЗМІ, передають Патріоти України. Раніше на сторінці була розміщена біографія Іванова, вказувалося, якими о...

Нечисті на руку ділки порушили навіть міжнародні конвенції: Суд повернув громаді найбільше в Україні штучне озеро, що входить до Смарагдової мережі нашої держави

середа, 1 травень 2024, 4:15

Господарський суд Одеської області задовольнив позов Одеської обласної прокуратури про повернення державі найбільшого штучного озера в Україні – озера Сасик (Кундук) площею 20 тис га, розташованого на території Білгород-Дністровського та Ізмаїльського ...