Головний фрукт осені - хурма: Користь і шкода від неї, про які треба знати

Багато хто з нас любить хурму, але далеко не всі знають, як правильно її вибирати. Також багато хто забуває про те, що у хурми є не тільки корисні, але й шкідливі властивості. Про всі подробиці ми розповімо в цьому матеріалі, передають Патріоти України.

Як вибирати хурму

Важливо вибирати фрукти з м'яким бочком, це означає, що плід достатньо зрілий і буде солодким і смачним. Також потрібно звертати увагу на листочки, вони повинні бути максимально сухими.

Ще один важливий момент - тонка шкурка. Це можна перевірити, якщо злегка надавати на фрукт. Якщо хочете солодку і соковиту хурму, вибирайте сорт "корольок", він не дарма вважається найсмачнішим і дуже популярним.

Хурма - користь і шкода

У хурми чимало корисних властивостей. Наприклад, цей фрукт багатий вітамінами А, С і В, також в ньому містяться різні мікроелементи: йод, залізо, кальцій, калій, фосфор, марганець, магній.

Однак, у цього фрукта є і шкідливі якості. Плід містить близько 25% сахарози, це означає, що хурму не можна їсти діабетикам і людям з порушенням роботи підшлункової залози. Також в хурмі багато танінів, ці речовини у великих дозах можуть діяти на організм як отрута. Найбільше їх в шкірці, тому її потрібно знімати.

Саме через таніни хурму не можна дітям до трьох років та людям, які страждають різними шлунковими і кишковими захворюваннями. Якщо організм погано справляється з танінами, хурма може викликати пронос, блювоту та інші розлади.

Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

субота, 7 грудень 2019, 9:06

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов. Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на з...

Коли святкуватимемо найближче Різдво? ПЦУ визначається з переносом святкування з 7 січня на 25 грудня

субота, 7 грудень 2019, 8:39

Більшість православних церков світу вже давно святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, а Пасху - за Юліанським (для чого є свої вагомі підстави). Різдво в Україні не буде переноситися з 7 січня на 25 грудня. Православні християни в нашій...