
У вівторок, 15 грудня, коли народні депутати планують ухвалити закон про Держбюджет-2021, українські лікарі в мережі розпочали національний флешмоб #врятуйлікаря - медики вимагають від депутатів підвищення зарплат. Відповідні відеозвернення лікарів поширюють у Facebook з хештегом #врятуйлікаря, передають Патріоти України.
Так, лікар дитячої протитуберкульозної лікарні Володимир Кудімов, який має стаж роботи у 16 років, розповів, що його посадовий оклад - 5385 гривень.
"З такою зарплатнею, як зараз, ми прожити не можемо. Мені дуже хочеться сподіватися, що ви як народні депутати будете піклуватись за майбутнє нашої країни, за те, якою буде наша нація. Сподіваюсь на ваш розум, на ваше людяне відношення до медичних працівників", - звернувся лікар.
В мережі з'являються десятки таких відео. В них медики розповідають, що отримують заробітну плату у 6,7 або 8 тисяч гривень на місяць, і цих грошей їхнім родинам не вистачає навіть на їжу.
Додамо, що 15 грудня з відповідним зверненням до Верховної Ради звернувся і міністр охорони здоров'я Максим Степанов, він закликав забезпечити медикам підвищення заробітних плат.
"Зарплата медика в Україні — на рівні виплат по безробіттю. Зарплата лікаря в Польщі — близько 2,5 тис. євро. Чому безпеку і життя українців ми цінуємо менше?", — зазначив очільник МОЗ.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...