Гучний скандал на Олімпіаді-2020: На сайті Ігор карту України показали без Криму (фото)

На сайті Олімпійських ігор-2020 в Токіо розмістили неправильне зображення карти України - контури кордонів помилково відокремлюють материкову частину країни від півострова Крим, нині окупованого Росією. Некоректну карту України можна побачити на офіційному сайті Олімпіади 2020, передають Патріоти України.

Зображення показано у спливаючому вікні в підрозділі fan map / fan video. При збільшенні карти світу показана Україна, кордони якої на півдні проходять чомусь по лінії адміністративного кордону з Кримом, нібито АРК не входить до складу української держави, що невірно.

Реакція України

У міністерстві закордонних справ України в коментарі РБК-Україна пояснили, що вже знають про проблему. Як розповів прес-секретар дипломатичного відомства Олег Ніколенко, МЗС доручило посольствам України у Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації. Додамо, що в НОК України та олімпійської команди на ситуацію поки ніяк не відреагували.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...