Гуморист, який провів весілля учаснику "п'яних вечірок" у Києві, спробував виправдатися перед українцями

Актор студії Квартал 95 Юрій Ткач, який став ведучим на весіллі фігуранта справи про «п’яні вечірки» із секс-насильством, на сторінці в Instagram заявив, що не знав конкретно, у кого проводить свято, передають Патріоти України.

Дружина Ткача Вікторія, яка є його менеджеркою, не перевірила всю інформацію про замовника. Актор визнав, що це «ганебна ситуація», і пообіцяв віддати свій гонорар на потреби ЗСУ. Весілля відгуляв Олег Захаров, який вийшов на свободу під заставу.

«На превеликий жаль, про його скандальний бекграунд ні я, ні моє оточення реально не знало. А дізнався про цю гучну справу, тільки зі вчорашніх публікацій…Приймаючи комерційні замовлення, ми з дружиною, яка є моїм менеджером, першочергово запитуємо, чи дотичні люди, у яких я проводитиму весілля, до політики, та яку позицію щодо війни РФ в Україні мають. При цьому, прізвища, профайли наречених, чи будь-яка інша персональна інформація — не завжди буває нам відома. Чи заслабкі це фільтри? Вже розуміємо, що так. Чи зроблені висновки? Однозначно, і колеги з ринку мають теж до них дослухатися. Ми живемо і працюємо в умовах великої війни, і як публічні люди, які несуть на собі відповідальність перед громадськістю, маємо дуже обережно ставитися до всього, що робимо. Визнаю цю ситуацію ганебною! Всі наслідки приймаю й обіцяю, що більше подібних ситуацій за моєї участі не станеться! Щодо гонорару за це весілля — вже сьогодні передаю військовим мавік і старлінк, які в тому числі були придбані за цей гонорар. Всі гроші до копійки за це замовлення підуть і на інші добрі справи, результати яких ви обов’язково побачите. Сподіваюся на розуміння і на те, що суспільство незабаром отримає відповіді на всі питання, що стосуються цієї гучної справи. Бо питань залишилося багато», — прокоментував Ткач.


Апарати NASA зробили приголомшливе відкриття: Науковий світ схвилювали нові ознаки життя на Марсі

середа, 29 травень 2024, 8:15

Вчені NASA виявили на Марсі газ, що виробляється живими істотами на Землі. Це змусило дослідників знов замислитись, що може ховатися на Червоній планеті. Постійний потік метану з кратера Гейла знайшов марсохід Curiosity. Газ з'являється у різний час до...

Мобілізація в Україні у розпалі: Чи штрафуватимуть тих, хто раніше не проходив ВЛК

середа, 29 травень 2024, 8:05

Згідно з новим законом про мобілізацію чоловіки віком від 18 до 60 років зобов'язані оновити облікові дані в ТЦК, після чого більшості доведеться повторно пройти ВЛК. У новій постанові Кабміну йдеться, що під час воєнного стану висновок військово-лікар...